ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hoover HODG5T718EX1 Buzdolabı (Inox)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 790 mm |
| Derinlik | 750 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1800 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 5 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 285 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Ağırlık | 78 kg |
| Enerji Etiketi | Hoover HODG5T718EX1 Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 580 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Wi-Fi |
| Soğutucu Net Hacmi | 450 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 130 lt |
| Buzmatik | Yok |