ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Frigelux RETT136A Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 575 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 820 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 219 kWh |
| Ses Seviyesi | 43 dB |
| Diğer Özellikler | Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı |
| Ağırlık | 34 kg |
| Toplam Net Hacim | 136 lt |
| Buzmatik | Yok |