ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Frigelux RE2T136A Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 595 mm |
| Derinlik | 575 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 820 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Endüstriyel Tip |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Açık Uyarısı | Yok |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 409 kWh |
| Ses Seviyesi | 43 dB |
| Buzmatik | Yok |