ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Franke FCB 320 NE F Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 560 mm |
| Derinlik | 550 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 1776 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 5 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Ses Seviyesi | 35 dB |
| Dondurma Kapasitesi | 3.5 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 273 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 194 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 79 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Toplam Brüt Hacim | 286 lt |