ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Flavel FLV 1090 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 475 mm |
| Derinlik | 500 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 818 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 2 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 133 kWh |
| Diğer Özellikler | Buzluk |
| Toplam Net Hacim | 85 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 73 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 12 lt |
| Buzmatik | Yok |