ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Finlux FN 4830 NF Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 720 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 1830 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 249 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Ağırlık | 74.5 kg |
| Toplam Net Hacim | 435 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 336 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 98 lt |
| Buzmatik | Yok |