ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Empero
Empero JP.SS.1 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 510 mm |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 895 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Diğer Özellikler | Cam Kapı Fanlı Soğutma Şişe Soğutucu |
| Toplam Net Hacim | 126 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 126 lt |
| Buzmatik | Yok |