ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Empero
Empero EMP.70.80.03 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 800 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 2050 mm |
| Buzdolabı Tipi | Endüstriyel Tip |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Diğer Özellikler | Fanlı Soğutma Paslanmaz Çelik Gövde |
| Ağırlık | 155 kg |
| Toplam Net Hacim | 700 lt |
| Buzmatik | Yok |