ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Empero
Empero EMP.140.80.01 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 1400 mm |
| Derinlik | 800 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 2050 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Endüstriyel Tip |
| Kullanım Tipi | Endüstriyel |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Soğutucu Raf Adedi | 6 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Buzmatik | Yok |