ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Elektromarla DR 35 S Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 390 mm |
| Derinlik | 430 mm |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 535 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Ağırlık | 14 kg |
| Toplam Net Hacim | 35 lt |
| Buzmatik | Yok |