ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Elektromarla 45LT Retro Bordo Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 410 mm |
| Derinlik | 550 mm |
| Renk | Bordo |
| Yükseklik | 725 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 2 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 2 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Ses Seviyesi | 22 dB |
| Ağırlık | 20 kg |
| Toplam Net Hacim | 45 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 45 lt |
| Buzmatik | Yok |