ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Electrolux
Electrolux LLI9VF54X0 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 913 mm |
| Derinlik | 746 mm |
| Renk | Gri |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1782 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Var |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 412 kWh |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Dondurma Kapasitesi | 10 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 617 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 378 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 239 lt |