ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dijitsu
Dijitsu DBM60 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 480 mm |
| Derinlik | 440 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 492 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Soğutma Sistemi | Low Frost |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Toplam Net Hacim | 43 lt |
| Buzmatik | Yok |