ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dijitsu
Dijitsu DBD 250K Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 470 mm |
| Derinlik | 511 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 1500 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 195 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Ağırlık | 36 kg |
| Dondurma Kapasitesi | 2.7 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 174 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 115 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 59 lt |
| Buzmatik | Yok |