ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dijitsu
Dijitsu DBD 150 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 470 mm |
| Derinlik | 492 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 837 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 2 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 2 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 164 kWh |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Ağırlık | 21 kg |
| Toplam Net Hacim | 87 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 61 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 26 lt |
| Buzmatik | Yok |