ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dijitsu
Dijitsu DB70 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 470 mm |
| Derinlik | 440 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 640 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Soğutucu Raf Adedi | 2 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 99 kWh |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Ağırlık | 21.5 kg |
| Enerji Etiketi | Dijitsu DB70 Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Toplam Net Hacim | 63 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Dijitsu DB70 Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |
| Toplam Brüt Hacim | 66 lt |