ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dijitsu
Dijitsu Db120RRE Retro Kırmızı Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 488 mm |
| Derinlik | 440 mm |
| Renk | Kırmızı |
| Yükseklik | 835 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 86 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Ağırlık | 22 kg |
| Toplam Net Hacim | 93 lt |
| Buzmatik | Yok |