ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Cool Life CM65-B Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 445 mm |
| Derinlik | 470 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 620 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Ağırlık | 16 kg |
| Toplam Net Hacim | 65 lt |