ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Cool Life CM138 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 450 mm |
| Derinlik | 485 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 1300 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Hızlı Soğutma | Yok |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Buzmatik | Yok |