ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Cool Life CM-50 S Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 450 mm |
| Derinlik | 500 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 500 mm |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 1 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 1 adet |
| Hızlı Soğutma | Yok |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Buzmatik | Yok |
| Toplam Brüt Hacim | 50 lt |