ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Cool Life CM-43-T Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 480 mm |
| Derinlik | 510 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 520 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Hızlı Soğutma | Yok |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Ses Seviyesi | 21 dB |
| Diğer Özellikler | Cam Kapı |
| Buzmatik | Yok |