ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
By Kitchen DTS-3 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 2000 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 850 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Açık Uyarısı | Yok |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Diğer Özellikler | Paslanmaz Çelik Gövde |
| Ağırlık | 135 kg |
| Toplam Net Hacim | 390 lt |
| Buzmatik | Yok |