ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bosch
Bosch KIS87AFE0N Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 560 mm |
| Derinlik | 550 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1775 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 5 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 5 adet |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | Low Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 207 kWh |
| Ses Seviyesi | 36 dB |
| Ağırlık | 61 kg |
| Dondurma Kapasitesi | 5 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 272 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 209 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 63 lt |
| Buzmatik | Yok |