ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bosch
Bosch KIL82ADE0 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 560 mm |
| Derinlik | 550 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1775 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 5 adet |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 177 kWh |
| Ağırlık | 65.6 kg |
| Toplam Net Hacim | 285 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 251 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 34 lt |
| Buzmatik | Yok |