ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bosch
Bosch KDN76HID1N Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 750 mm |
| Derinlik | 800 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1860 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 222 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Ağırlık | 94 kg |
| Toplam Net Hacim | 542 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 418 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 124 lt |