ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bexel BRF- 470 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 620 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 1820 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Buzmatik | Yok |
| Toplam Brüt Hacim | 470 lt |