ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Besa BRF-235 E Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 540 mm |
| Derinlik | 560 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1420 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 221 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Toplam Net Hacim | 222 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 180 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 42 lt |
| Buzmatik | Yok |