ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Berhimi Premium Black 85 LT Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 475 mm |
| Derinlik | 545 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 630 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 2 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 1 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Ağırlık | 21 kg |
| Toplam Net Hacim | 70 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Toplam Brüt Hacim | 85 lt |