ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Berhimi 50 Litre Siyah Blok Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 380 mm |
| Derinlik | 490 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 530 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 1 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Yok |
| Ağırlık | 16.8 kg |
| Toplam Net Hacim | 50 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 42 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 4.5 lt |
| Buzmatik | Yok |