ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beko
Beko 954210 MB Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 540 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 267 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Diğer Özellikler | Buzluk |
| Ağırlık | 42 kg |
| Dondurma Kapasitesi | 3.5 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 210 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 142 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 68 lt |
| Buzmatik | Yok |