ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beko
Beko 7726 MB Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 471 mm |
| Derinlik | 443 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 490 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 2 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 2 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | Statik |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Ağırlık | 16.5 kg |
| Toplam Net Hacim | 50 lt |
| Buzmatik | Yok |