ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beko
Beko 7723 MS Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 441 mm |
| Derinlik | 457 mm |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 566 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Karavan&Yat Tipi |
| Kullanım Tipi | Büro/Tezgah Tipi |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Enerji Sınıfı (A-G) | G |
| Ses Seviyesi | 25 dB |
| Buzmatik | Yok |
| Toplam Brüt Hacim | 33 lt |