ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beko
Beko 683616 EBI Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 832 mm |
| Derinlik | 762 mm |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1930 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 168 kWh |
| Ses Seviyesi | 32 dB |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu Buzluk Kahvaltılık Çekmecesi |
| Enerji Etiketi | Beko 683616 EBI Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 10 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 615 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Wi-Fi Yapay Zeka Desteği |
| Soğutucu Net Hacmi | 430 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 185 lt |
| Kullanım Kılavuzu | Beko 683616 EBI Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |