ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Beko
Beko 191572 EI Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 705 mm |
| Derinlik | 908 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1820 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 4 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 6 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 338 kWh |
| Ses Seviyesi | 37 dB |
| Diğer Özellikler | Ekonomi Modu Tatil Modu Asansörlü Kapı Rafı Buzluk Kahvaltılık Çekmecesi |
| Ağırlık | 127 kg |
| Enerji Etiketi | Beko 191572 EI Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 4.6 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 572 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 376 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 196 lt |
| Kullanım Kılavuzu | Beko 191572 EI Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |