ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arçelik
Arçelik 574509 MI Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 740 mm |
| Derinlik | 755 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1860 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 278 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Diğer Özellikler | Ekonomi Modu Buzluk Kahvaltılık Çekmecesi Tazelik Filtresi |
| Ağırlık | 95 kg |
| Enerji Etiketi | Arçelik 574509 MI Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 6.5 kg/gün |
| Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi | 13 saat |
| Toplam Net Hacim | 508 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | VitaminZone Teknolojisi |
| Soğutucu Net Hacmi | 382 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 126 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik 574509 MI Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |