ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arçelik
Arçelik 570357 MB Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 655 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1720 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 242 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü Ekonomi Modu Tatil Modu Buzluk |
| Ağırlık | 60 kg |
| Enerji Etiketi | Arçelik 570357 MB Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 6 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 357 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 264 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 93 lt |
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik 570357 MB Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |