ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arçelik
Arçelik 383510 EI Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 832 mm |
| Derinlik | 700 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1823 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 6 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 305 kWh |
| Ses Seviyesi | 35 dB |
| Diğer Özellikler | Tatil Modu Buzluk Kahvaltılık Çekmecesi Tazelik Filtresi |
| Ağırlık | 104 kg |
| Enerji Etiketi | Arçelik 383510 EI Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 8.5 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 515 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 356 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 159 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik 383510 EI Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |