ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arçelik
Arçelik 283616 EI Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 832 mm |
| Derinlik | 762 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1930 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 6 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | C |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 214 kWh |
| Ses Seviyesi | 34 dB |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu Kahvaltılık Çekmecesi |
| Ağırlık | 115 kg |
| Dondurma Kapasitesi | 10 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 615 lt |
| Yeni Nesil Özellikler | Değiştirilebilir Dondurucu Modu Kapatılabilir Dondurucu |
| Soğutucu Net Hacmi | 430 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 185 lt |
| Kullanım Kılavuzu | Arçelik 283616 EI Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |