ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arçelik
Arçelik 270514 EI Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 745 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1920 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 343 kWh |
| Ses Seviyesi | 38 dB |
| Ağırlık | 87.5 kg |
| Dondurma Kapasitesi | 7.8 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 501 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 356 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 145 lt |