ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus ALK 482 E Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 840 mm |
| Derinlik | 790 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1825 mm |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 324 kWh |
| Diğer Özellikler | Ekonomi Modu Tatil Modu |
| Ağırlık | 110 kg |
| Dondurma Kapasitesi | 8.3 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 580 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 400 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 180 lt |
| Buzmatik | Var |