ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus ALK 474 XL Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 750 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1800 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Toplam Net Hacim | 532 lt |