ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus ALK 474 XIE Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 740 mm |
| Derinlik | 800 mm |
| Renk | Gri |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1860 mm |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 283 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Diğer Özellikler | Ekonomi Modu Tatil Modu Buzluk |
| Ağırlık | 97 kg |
| Enerji Etiketi | Altus ALK 474 XIE Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 6 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 532 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 401 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 131 lt |
| Buzmatik | Yok |