ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus ALK 464 E Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 745 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1870 mm |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 5 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 284 kWh |
| Ses Seviyesi | 36 dB |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu Buzluk |
| Ağırlık | 87.5 kg |
| Enerji Etiketi | Altus ALK 464 E Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 8.5 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 475 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 340 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 135 lt |