ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus ALK 464 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 745 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1920 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Hızlı Dondurma | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 343 kWh |
| Diğer Özellikler | Ekonomi Modu |
| Ağırlık | 82.5 kg |
| Toplam Net Hacim | 514 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 356 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 158 lt |
| Buzmatik | Yok |