ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus AL 380 XE Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 750 mm |
| Derinlik | 750 mm |
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 1860 mm |
| Dijital Ekran | Var |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Toplam Net Hacim | 557 lt |
| Buzmatik | Var |