ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus AL 380 E Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 770 mm |
| Derinlik | 740 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1850 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 424 kWh |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Dondurma Kapasitesi | 9 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 514 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 393 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 121 lt |