ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus AL 376 EIY Buzdolabı (Inox)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 840 mm |
| Derinlik | 750 mm |
| Renk | Inox |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1820 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 4 adet |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 363 kWh |
| Ses Seviyesi | 38 dB |
| Dondurma Kapasitesi | 10 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 557 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 418 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 139 lt |