ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus AL 375 E Buzdolabı (Beyaz)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 685 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1930 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 5 adet |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 352 kWh |
| Ses Seviyesi | 44 dB |
| Dondurma Kapasitesi | 6 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 440 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 355 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 85 lt |