ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus AL 375 Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 750 mm |
| Derinlik | 700 mm |
| Renk | Beyaz |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1850 mm |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 3 adet |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 adet |
| Hızlı Soğutma | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 322 kWh |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu |
| Ağırlık | 75.6 kg |
| Enerji Etiketi | Altus AL 375 Buzdolabı Enerji Etiketi |
| Dondurma Kapasitesi | 6 kg/gün |
| Toplam Net Hacim | 455 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 348 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 107 lt |
| Buzmatik | Yok |
| Kullanım Kılavuzu | Altus AL 375 Buzdolabı Kullanım Kılavuzu |