ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Altus AL 371 S Buzdolabı
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Genişlik | 700 mm |
| Derinlik | 640 mm |
| Renk | Gri |
| Aydınlatma | Var |
| Yükseklik | 1850 mm |
| Dijital Ekran | Yok |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kapı Açık Uyarısı | Var |
| Su/Buz Pınarı | Yok |
| Soğutma Sistemi | No-Frost |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Ses Seviyesi | 43 dB |
| Toplam Net Hacim | 406 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 313 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 93 lt |